Aston Martin Vanquish S | W hołdzie pilotom

Prowadzenie jakiegokolwiek samochodu marki Aston Martin jest wyjątkowym przeżyciem, a co dopiero posiadanie mocno limitowanej wersji. Już niebawem grono szczęśliwców będzie mogło nabyć model Vanquish S przygotowany z myślą o pilotach RAF

Dealer brytyjskiej marki z Cambridge zamówił w oddziale Q by Aston Martin dziewięć egzemplarzy modelu, które otrzymały wspólną nazwę Red Arrows, nawiązująca do oddziału akrobatów powietrznych Royal Air Force.

Wszystkie samochody pomalowano specjalnym lakierem Eclat Red. Na nadwoziu pojawiły się delikatne akcenty z białego i niebieskiego karbonu. Tu i ówdzie pojawiają się też brytyjskie flagi. Poza wizualnymi modyfikacjami samochód wyposażono w tytanowy układ wydechowy.

Tapicerka w kabinie to połączenie czarnego i zielonego koloru nawiązującego do barw wojskowych. Na boczkach drzwi, zagłówkach i progach pojawiły się motywy nawiązujące do lotnictwa akrobatycznego. Oczywiście nie mogło zabraknąć całej palety akcesoriów, wśród których znajdziemy: kaski, kurtki-pilotki, skrojone pod wymiar torby, a także pomniejszony model samochodu.

Chętni muszą się pospieszyć, ponieważ do sprzedaży trafi zaledwie dziewięć egzemplarzy specjalnego modelu. Wszystkie będą dostępne w salonie Aston Martin w Cambridge. Dziesiąty egzemplarz trafi na aukcję, z której dochód zostanie przeznaczony na wsparcie dobrowolnego funduszu RAF, z którego korzystają byli członkowie służby oraz ich rodziny.

Więcej o:
Komentarze (2)
Aston Martin Vanquish S | W hołdzie pilotom
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • itisterriblywet

  0

  Aston piękny, jak zwykle .... a redaktorowi proponuję zmienić nazwisko przed wizytą w UK lub US ... tak ku przestrodze. Ew. zmienić imię na Dick ...:), do kompletu.

 • Gość: fg

  Oceniono 1 raz -1

  Wygląda trochę jak Rover 75 Coupe.

  v10.pl/narzedzia/tapety/Samochody/Rover/Rover%2075%20Coupe%20Concept/Rover%2075%20Coupe%20Concept%201600x1200_b4.jpg

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX