Policyjny Nissan GT-R | Nie uciekniesz przed nim

Piraci drogowi nie będą mieć łatwego życia, gdy na ulice wyjedzie nowy radiowóz od Nissana. Na targach w Nowym Jorku zadebiutuje specjalna wersja GT-R o nazwie "Copzilla"

Już za kilka tygodni zadebiutuje specjalna wersja Nissana GT-R Police Pursuit przygotowana dla fikcyjnego oddziału policji „Skyline Metro Police Department”. Egzemplarz pomalowany czarnym matem wyróżnia się wielkim spojlerem z tyłu oraz oświetleniem ostrzegawczym zamontowanym na dachu i osłonie chłodnicy. Co ciekawe, pod maską pracuje standardowa jednostka 3.8 V6 biturbo o mocy 565 KM i 635 Nm. Zawieszenie zostało obniżone, a całość stoi na 22-calowych, chromowanych kołach o szerokim rancie.

Samochód raczej nie pojawi się w seryjnej produkcji i pozostanie „showcarem”, ale na targach w Nowym Jorku pojawi się GT-R Track Edition z ciekawym wyposażeniem. Wersja przeznaczona na tor jest wyposażona w 20-calowe felgi z kutego aluminium, karbonowy spojler oraz zawieszenie od Nismo. Na imprezie pojawi się także 370Z Heritage Edition, który nawiązuje do legendarnego modelu 240, który zapoczątkował serię Z.

Impreza w Nowym Jorku rusza już w przyszłym tygodniu. Wtedy pojawi się więcej informacji na temat prezentowanych premier.

Więcej o: