Nissan X-Trail | Z dronem w pakiecie

Nissan od jakiegoś czasu zapowiadał, że wprowadzi do oferty drona jako wyposażenie opcjonalne samochodu. Powitajcie model X-Trail w wersji X-Scape, który wyposażono w ten nietypowy dodatek

Nissan X-Trail X-Scape ma na pokładzie drona Parrot Skycontroller 2 wraz z zestawem okularów Parrot Cockpitglasses. Urządzenie może latać bez przerwy przez 25 minut dostarczając w tym czasie bezprzewodowy podgląd w czasie rzeczywistym. Kamera o rozdzielczości 14 megapikseli wiernie odtworzy wszystkie szczegóły.

Wyposażenie specjalnej wersji bazuje na modelu Tekna. Na pokładzie znajdziemy skórzaną tapicerkę, elektrycznie sterowane przednie fotele, dwustrefową klimatyzację, panoramiczny dach, system rozrywki NissanConnect, a także szereg systemów zapewniających bezpieczeństwo na pokładzie.

Klienci mogą wybierać pomiędzy wersją pięcio- lub siedmioosobową. Pod maską pracuje silnik wysokoprężny o pojemności 1,6 litra, oferuje maksymalną moc 130 KM. Nissan zamierza wyprodukować około 1200 egzemplarzy specjalnej wersji. Auto będzie dostępne wyłącznie w Europie, ale producent nie zdradził jeszcze jego ceny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.