Wydanie weekendowe | Nasze podsumowanie tygodnia

Mijający tydzień upłynął nam pod znakiem Poznań Motor Show. To największe targi w naszym kraju - mnóstwo premier, ważnych wydarzeń, ciekawych atrakcji i pięknych hostess. W stolicy Wielkopolski nie mogło zabraknąć i nas

Poznań Motor Show to największa motoryzacyjna impreza w Polsce i czwarta co do wielkości w Europie. W tym roku do stolicy Wielkopolski przyjedzie wiele wspaniałych samochodów. Spora część z nich to absolutne nowości nad Wisły. To właśnie w Poznaniu możemy po raz pierwszy zobaczyć piękną Kię Stinger, zupełnie nowe Suzuki Swift, spektakularnego Volkswagena Arteona, groźną Hondę Civic Type R czy niezwykle oszczędną Toyotę Prius Plug-in.

W Poznaniu nie mogło zabraknąć i nas. Naszą relację z targów znajdziecie tutaj: Poznań Motor Show 2017 | Galeria . Co więcej, moto.pl także wystawia się na Motor Show. Będziemy w Poznaniu do niedzieli, więc serdecznie zapraszamy na nasze stoiska! W tym roku przygotowaliśmy dla Was nie tylko piękne samochody, ale też wybieraliśmy Miss Moto.pl/iMoto. Wy również głosowaliście na Waszą faworytkę: Miss Internautów Moto.pl/iMoto 2017 | Głosowanie .

Poznań Motor Show 2017Poznań Motor Show 2017 Poznań Motor Show 2017

Ze względu na Poznań Motor Show 2017 w tym tygodniu mniej skupialiśmy się na testach. Na krótkim wyjeździe z Mitsubishi był tylko Filip. Na torze z Olszynie Hiroshi Masuoka pokazał dlaczego dwukrotnie wygrał Rajd Dakar. I to pod rząd! Pod spodem zamieszczamy krótki film-przedsmak jego umiejętności. Pełnoprawny materiał pojawi się na moto już w przyszłym tygodniu. Z kolei dla miłośników starszych aut Janek przygotował dwa poradniki. W jednym prześwietlał rynek używanych hot-hatchy, a w drugim wyszukał kilka perełek zza Oceanu, na których można sporo zarobić. Niektóre klasyki to znakomita lokata.

 

Z ważnych rzeczy warto jeszcze powiedzieć o cenach w Polsce. Volkswagen opublikował cennik Arteona - nowy flagowy model nie ma bezpośredniej konkurencji. Jest sporo droższy od przedstawicieli klasy średniej, ale znacznie tańszy od marek premium. Z kolei Toyota wyceniła Yarisa bardzo bezpiecznie, wpisując go w sam środek segmentu. Najodważniejszy był Jeep - Compass będzie jednym z najdroższych SUV-ów w Polsce.

Wszystkie najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia znajdziecie poniżej:

Więcej o:
Copyright © Agora SA