Poznań Motor Show 2017 | Infiniti Q60 Project Black S

W Poznaniu najciekawszym autem przywiezionym przez Infiniti jest spektakularne Q60 Project Black S

Poznań Motor Show to największa motoryzacyjna impreza w Polsce i czwarta co do wielkości w Europie. W tym roku do stolicy Wielkopolski przyjechało wiele wspaniały aut, ale to na stoisku Infiniti zobaczymy model, który pewnie wielu zaskoczy.

Infiniti Q60 Project Black - bo o nim mowa - to pokaz potencjału, jaki drzemie w samochodach japońskiej marki premium. Mocno podrasowane coupe korzysta z wyczynowego hybrydowego zespołu napędowego inspirowanego przez systemy odzyskiwania energii w Formule 1. Project Black powstał we współpracy Renault Sport Formula One Team. System odzyskiwania energii ma przynieść wzrost mocy nawet o 25%. W standardzie V-szóstka oferuje kierowcy 405 KM.

Infiniti jest liderem w dziedzinie oferowania klientom innowacyjnych zespołów napędowych, jak wielokrotnie nagradzany silnik 3.0 V6 twin- turbo czy silnik VC-Turbo, pierwszy gotowy do produkcji seryjnej silnik o zmiennym stopniu sprężania. W ramach programu Project Black S sprawdzamy, jak zaadaptować unikatowy system hybrydowego odzyskiwania energii rodem z Formuły 1 do użytku na zwykłej drodze.”Francois Bancon, wiceprezes Infiniti ds. strategii produktu

Poznań Motor Show 2017Poznań Motor Show 2017 Poznań Motor Show 2017

Moto.pl także wystawia się w Poznaniu - serdecznie zapraszamy na nasze stoisko. Widzimy się na targach!