Miss Internautów Moto.pl/iMoto 2017 | Głosowanie

Z wyłonionych podczas castingu finalistek konkursu Miss Moto.pl/iMoto jury wybrało 11 dziewczyn, które biorą udział w głosowaniu na Miss Internautek. To Wy zdecydujecie, która z nich zdobędzie ten tytuł

Jak co roku na konkurs Miss Moto.pl (w tym roku Moto.pl/iMoto) zgłosiło się mnóstwo pięknych dziewczyn. Spośród internetowych zgłoszeń wybrano 20, które zostały zaproszone na casting. 11 z nich bierze udział w głosowaniu na Miss Internautów Moto.pl/iMoto 2017. Zwyciężczyni zostanie zaproszona na finałową galę, która odbędzie się na Poznań Motor Show 2017. Która z dziewczyn zdobędzie tytuł? To zależy tylko od Was.

Zdjęcia wszystkich dziewczyn (portret i sylwetka) znajdują się w powyższej galerii. Głosowanie trwa do środy 5 kwietnia. Po oddaniu głosów wyniki nie będą widoczne. Ukrywamy je do zakończenia głosowania, by kandydatki do końca nie wiedziały, ilu głosów potrzebują, by wygrać.

Miss Moto.pl/iMoto 2017

Konkurs Miss Moto.pl odbywa się od wielu lat, z każdym rokiem przyciągając coraz większą uwagę i mediów, i kandydatek, które chcą wziąć w nim udział. W tym roku przed jury stanęło wyjątkowo trudne zadanie - wybór finalistek był jeszcze trudniejszy niż w dotychczasowych edycjach konkursu.

Na miss internautów moto.pl, wicemiss i II wicemiss czekają ciekawe nagrody m.in. weekend z Suzuki Swift, a dla zwyciężczyni - nowiutki Suzuki Swift, którego premiera odbędzie się na Poznań Motor Show 2017.

SuzukiSuzuki fot. Suzuki

Natalie FashionNatalie Fashion Natalie Fashion

SJSSJS SJS

Poznań Motor ShowPoznań Motor Show 06 - 09.04.2017

Która z dziewczyn powinna zostać Miss Internautów Moto.pl/iMoto 2017?
Więcej o: