Poznań Motor Show 2017 | Nowa Honda Civic już w Polsce!

Honda przywiezie do Poznania najnowsze, dziesiąte już wcielenie Civica. Mieliśmy okazję już jeździć japońskim kompaktem i wiemy jedno - to kawał znakomitego auta!

Poznań Motor Show to największa motoryzacyjna impreza w Polsce i czwarta co do wielkości w Europie. W tym roku do stolicy Wielkopolski przyjedzie wiele wspaniałych samochodów. Największą gwiazdą stoiska Hondy będzie Civic 10. generacji. Civicowi zafundowano prawdziwie rewolucyjne zmiany - ostrą stylistykę, przestronne, świetnie wykonane wnętrze i turbodoładowane silniki. Polski cennik Hondy Civic X otwiera 69 990 złotych

Co ważne w Poznaniu, zobaczymy też topową odmianę Type R. Pod maską pracuje 2-litrowa turbodoładowana jednostka benzynowa, która oferuje 320 KM mocy maksymalnej oraz maksymalny moment obrotowy wynoszący 400 Nm. Produkcja sportowego Civica rusza już latem tego roku, a przed końcem 2017 r. potężnego hot-hatcha zobaczymy na drogach.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o nowym Civicu, to serdecznie zapraszamy do naszego testu, gdzie dokładnie przyjrzeliśmy się wszystkim zmianom:

Honda Civic X | Pierwsza jazda | Czas turbo

Honda Civic XHonda Civic X fot. Honda

Oprócz nowego Civica w Poznaniu będzie można obejrzeć także Hondę Jazz, HR-V oraz cenionego na całym świecie SUV-a CR-V.

Poznań Motor Show 2017Poznań Motor Show 2017 Poznań Motor Show 2017

Moto.pl także wystawia się w Poznaniu - serdecznie zapraszamy na nasze stoisko. Widzimy się na targach!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.