Poznań Motor Show 2017 | Dwa mocne uderzenia Audi

Podczas Poznań Motor Show 2017 w Polsce zadebiutują dwa bardzo mocne modele Audi. To sportowy SUV SQ5 i spektakularne Audi R8 Spyder

Poznań Motor Show to największa motoryzacyjna impreza w Polsce i czwarta co do wielkości w Europie. W tym roku do stolicy Wielkopolski przyjedzie wiele wspaniałych samochodów. Największymi gwiazdami stoiska Audi będą dwa samochody sportowe - bardzo mocny SUV SQ5 oraz supersamochód R8 w wersji Spyder. Po raz pierwszy obydwa auta będą dostępne w Polsce dla szerszej publiczności.

Sercem Audi SQ5 jest teraz mocny silnik 3.0 TFSI. Sześciocylindrowa jednostka generuje aż 354 KM i 500 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Do pierwszej setki sportowy SUV przyspiesza w 5,4 sekundy, a jego prędkość maksymalna - ograniczona elektronicznie - wynosi 250 km/h. 

Z kolei Audi R8 Spyder to rasowy supersamochód. Wolnossąca V-dziesiątka o mocy 540 KM pozwala rozpędzić auto do 100 km/h w zaledwie 3,6 sekundy. Prędkość maksymalna to oszałamiające 318 km/h. Co więcej, wersja Spyder łączy osiągi supersamochodu z przyjemnością jazdy kabrioletem. Za doznania dźwiękowe dba opcjonalny sportowy układ wydechowy z czarnymi końcówkami rur wydechowych.

Poznań Motor Show 2017Poznań Motor Show 2017 Poznań Motor Show 2017

Moto.pl także wystawia się w Poznaniu - serdecznie zapraszamy na nasze stoisko. Widzimy się na targach!

Więcej o: