Lexus NX | Już za chwilę premiera

Popularny crossover jest już na rynku trzy lata, a to najwyższy czas żeby przejść facelifting. Odświeżona wersja zadebiutuje na targach motoryzacyjnych w Szanghaju, a tymczasem producent odsłonił kolejne zdjęcia prezentujące szczegóły

Japoński producent nie puszcza zbyt wiele pary z ust na temat odświeżonego Lexusa NX. Na razie pojawiły się jedynie zdjęcia wybranych fragmentów nadwozia i wnętrza,

które mają dodać wygody i funkcjonalności, a przy okazji pozwolą sprostać oczekiwaniom klientów decydujących się na luksusowy model.

Ostatnie zmiany w modelu NX miały miejsce kilka miesięcy temu. Producent dołożył do wyposażenia wersję Sport, która zadebiutowała na salonie w Paryżu. Wyposażenie standardowe obejmuje 18-calowe felgi w kolorze czarnym, a także obudowy lusterek i pokrywę chłodnicy w tym samym odcieniu. Pod maską sportowej wersji pracuje silnik 2.0 turbo generujący 235 KM maksymalnej mocy i 359 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Nowy wariant jest dostępny wyłącznie na rynku europejskim.

Podczas targów w Szanghaju tuż obok odświeżonego modelu NX pojawi się limuzyna LS 500h. Flagowy model z napędem hybrydowym zadebiutował na początku miesiąca w Genewie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.