Poznań Motor Show 2017 | Ofensywa Nissana

Nissan słynie z crossoverów i SUV-ów, ale w Poznaniu zaatakuje zupełnie inny segment rynku. Już w kwietniu zadebiutuje w Polsce nowa Micra

Poznań Motor Show to największa motoryzacyjna impreza w Polsce i czwarta co do wielkości w Europie. W tym roku do stolicy Wielkopolski przyjedzie wiele wspaniałych samochodów. Największą gwiazdą stoiska Nissana będzie z pewnością zupełnie nowy Nissan Micra.

W rok 2017 lubiany mieszczuch wjechał zupełnie odmieniony. Nowa generacja przynosi naprawdę rewolucyjne zmiany. To nie tylko ostra i przyciągająca wzrok stylistyka, ale też nowe, dużo lepiej wykonane wnętrze, większe wymiary i świetne prowadzenie. Jak przystało na rasowego mieszczucha, nowa Micra ma do zaoferowania kierowcy również bardzo szerokie możliwości personalizacji. Mieliśmy okazję już nową Micrą jeździć i auto zrobiło na nas bardzo dobre wrażenie. Więcej przeczytasz tutaj:

Nissan Micra | Pierwsza jazda | Japońska rewolucja

Nissan MicraNissan Micra fot. Filip Trusz

Sieć autoryzowanych dealerów Nissana przyjęła już pierwsze zamówienia na nowy model. Samochody trafią do klientów w maju. Ceny startują od 45 990 złotych.

Poznań Motor Show 2017Poznań Motor Show 2017 Poznań Motor Show 2017

Moto.pl także wystawia się w Poznaniu - serdecznie zapraszamy na nasze stoisko. Widzimy się na targach!

Czy Twoim zdaniem nowym Nissan Micra odniesie sukces na polskim rynku?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.