Targi Wiatr i Woda 2017 | Każdy znajdzie coś dla siebie

Targi Wiatr i Woda to największa impreza z branży sportów wodnych i rekreacyjnych w Polsce. Sporo atrakcji przewidziano także dla miłośników samochodów

W weekend odbyły się w Warszawie 29. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Jeżeli przeoczyliście tę edycję, to kolejna odbędzie się już pod koniec lipca. Tym razem nie w Warszawie, a nad morzem, w Gdyni. W stolicy wystawiało się ponad 400 firm. Zorganizowano też wykłady, prelekcje, spotkania z mistrzami sportów wodnych i doroczne podsumowanie dokonań branży. Podczas targów można było zobaczyć też sporo samochodów. Nie tylko tych "użytkowych", wykorzystywanych do transportu jachtów jak Mitsubishi, Toyota i Volkswagen, ale też luksusowe modele Rolls-Royce'a i Ferrari.

- Nasza firma jest przedstawicielem sześciu stoczni jachtowych z Włoch, Francji i Hiszpanii, które produkują jachty “szyte na miarę”- mówi Rafał Lenartowski, przedstawiciel RR Yachts - Dodatkowo ściśle współpracujemy z dystrybutorem luksusowych samochodów marki Rolls Royce, a także developerem i zarządcą pięknego budynku nad Wisłą w Warszawie - The Tides. W ten sposób zaspokajamy potrzeby naszych wspólnych klientów na trzech płaszczyznach: jachty, motoryzacja oraz nieruchomości. Takie połączenie jest doceniane przez osoby, które lubią być obsługiwane w sposób kompleksowy, na najwyższym poziomie.

Targi Wiatr i WodaTargi Wiatr i Woda fot. Materiały Partnera

Nie tylko miłośnicy samochodów mogli znaleźć coś dla siebie. W Warszawie wystawiał się także producent motocykli Bimota. Marka dopiero zdobywa popularność nad Wisłą - Włosi wkroczyli na nasz rynek w 2014 roku. Na targach związanych ze sportami wodnymi i rekreacją nie mogło oczywiście zabraknąć producentów silników. W branży wodnej bardzo mocną pozycję mają Japończycy - Yamaha, Honda oraz Suzuki. Cała trójka w Warszawie prezentowała szeroką ofertę silników zaburtowych.

- Motocykle marki Bimota są wytwarzane ręcznie we Włoszech, specjalnie pod wymagania klienta - opowiada Wojciech Lopallo, CEO firmy Sellite Yachts, dystrybutora jachtów Cranchi i motocykli Bimoto. - To produkty z najwyższej półki, charakteryzujące się pięknym designem. Jachty, sportowe samochody, piękne motocykle są chętnie kupowane przez te same osoby, zainteresowane aktywnym wypoczynkiem, które lubią poczuć adrenalinę na wodzie oraz na lądzie.

Targi Wiatr i WodaTargi Wiatr i Woda fot. Materiały Partnera

Podobnie jak w poprzednich latach i w tym roku nie mogło zabraknąć technologicznych nowinek. Swoją mocną reprezentację miały firmy ze sprzętem asekuracyjnym i ratunkowym, odzieżą oraz producenci od lat oferujący sprzęt i akcesoria do sportów wodnych. Swoje produkty pokazali m.in. dwaj gracze, których dobrze kojarzy każdy miłośnik samochodów - spece od nawigacji Garmin oraz Webasto, marki która użytkownikom samochodów jest znana z oferty systemów klimatyzacji, ogrzewania i chłodzenia oraz panoramicznych dachów.

Targi Wiatr i WodaTargi Wiatr i Woda fot. Materiały Partnera

Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA są największą imprezą z branży sportów wodnych i rekreacyjnych w Polsce. Kolejna edycja odbędzie się już 27 – 30 lipca 2017 roku, w Gdyni.

Targi Wiatr i Woda 2017Targi Wiatr i Woda 2017 fot. Materiały Partnera

 

Więcej o:
Copyright © Agora SA