Fiat 124 Spider | Przyciąga mężczyzn?

Włoski producent zamierza podbić rynek amerykański. Na razie idzie mu to średnio, ale przynajmniej uwagę zwracają ciekawe kampanie reklamowe. W sieci pojawił się nowy klip prezentujący model 124 Spider, piękną kobietę i. nagiego mężczyznę

Włoski koncern przygotowuje mocną ofensywę na rynek amerykański. Oprócz powrotu marki Alfa Romeo za wielką wodę, pojawiły się tam również wybrane modele Fiata. Dużo emocji wzbudza nowy roadster – 124 Spider, który jest potencjalnym rywalem Mazdy MX-5, gdyby pominąć fakt, że oba modele łączy wspólne podwozie.

W najnowszej reklamie możemy zobaczyć kobietę parkującą nowego roadstera tuż za Fiatem 500X. Po chwili wysiada z niego mężczyzna i rzuca swą marynarkę pod nogi kobiety, żeby wysiadając nie zmoczyła sobie butów. Po tym jak mężczyzna etapami rozebrał się praktycznie do naga, kobieta znika, a tuż obok pojawia się… mężczyzna w modelu Abarth 500 i komentuje jego wygląd.

Można z tego wywnioskować, że nowy Fiat 124 Spider przyciąga mężczyzn. I nie byłoby w tym przypadku, gdyby nie fakt, że kilka miesięcy temu zdobył tytuł „Gejowskiego Samochodu Roku 2017”.

To już kolejna nietypowa reklama Fiata po modelu 500X z niebieską tabletką czy kampanią reklamową z Jennifer Lopez. Jakiś czas temu włoski koncern zatrudnił do produkcji Charliego Sheena, ale w międzyczasie znany aktor wzbudził zbyt wiele kontrowersji swoimi problemami zdrowotnymi oraz stylem życia, że zastąpiono go aktorem z filmu Zoolander.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.