Poznań Motor Show 2017 | Największa motoryzacyjna impreza w Polsce

Byliśmy na ostatniej konferencji prasowej PAP przed Poznań Motor Show 2017. Największa motoryzacyjna impreza w Polsce rusza już na początku kwietnia, a na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji

Poznań Motor Show 2017 odbędzie się w dniach 6-9 kwietnia w Międzynarodowych Targach Poznańskich (ul. Głogowska). Na uczestników czeka 150 wystawców, 14 pawilonów i 4 salony tematyczne (samochodowy, motocyklowy, kampery, truck). Wszystko to na 50 000 m2. Organizatorzy spodziewają się, że na tegoroczne targi przyjdzie aż 133 000 zwiedzających. To zdecydowanie największa motoryzacyjna impreza w Polsce i czwarta co do wielkości w Europie.

Za udział w pierwszym dniu imprezy (Press Day) trzeba będzie zapłacić 100 zł. To dość sporo, ale nie martwcie się - wejście na pozostałe dni zostało wycenione bardziej przystępnie. Dla osoby dorosłej bilet kosztuje: w piątek 20 zł (15 zł w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketpro, Tixer, salonach Empik, Media Markt i Saturn), w sobotę 30 zł (23 zł w przedsprzedaży), a w niedzielę 25 zł (18 zł w przedsprzedaży). Dla rodzin z dziećmi przygotowano specjalną, znacznie atrakcyjniejszą ofertę.

Wszystkie szczegóły znajdziecie oficjalnej stronie targów: Poznań Motor Show 2017

Kia StingerKia Stinger fot. Kia

Salon Samochodowy w Poznaniu to miejsce wielu ważnych, polskich premier. W tym roku po raz pierwszy w naszym kraju szersza publiczność będzie mogła zobaczyć m.in. Alfę Romeo Stelvio, Mercedesa AMG GT R, Mercedesa E 63 AMG S, Citroena DS7 Crossback, Infiniti Q50, Volkswagena Arteona, Skodę Rapid i Citigo, Hyundaia i30, Kię Stinger, Toyotę Prius Plug-in czy zupełnie nową Hondę Civic Type R.

Dla zwiedzających przygotowano także inne atrakcje. Choćby pokazy kaskaderskie motocykli i quadów, zlot caravaningu, Wystawę Aut Modyfikowanych, ogłoszenie wyników plebiscytu Best Cars 2017, wystawę poświęcona ciężarówkom Motor Show Truck i wiele innych.

Moto.pl także wystawia się w Poznaniu - serdecznie zapraszamy na nasze stoisko. Widzimy się na targach!

Poznań Motor Show 2017Poznań Motor Show 2017 Poznań Motor Show 2017

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia nie tylko najważniejszych premier, jakie zobaczymy w kwietniu w Poznaniu, ale także zdjęcia z zeszłorocznej edycji.

Więcej o:
Copyright © Agora SA