Range Rover Velar | Zegarek do zestawu

Samochody marki Range Rover to propozycja dla klientów o zasobnym portfelu. Dlatego nie powinien dziwić najnowszy gadżet prezentowany przy okazji modelu Velar, a przede wszystkim jego cena

W katalogu gadżetów związanych z nowym modelem pojawił się zegarek “Zenith Chronomaster El Primero Range Rover Velar Special Edition”. Luksusowy zegarek powstał przy współpracy brytyjskiego producenta i szwajcarskiej firmy Zenith. Nie jest to pierwszy tego typu produkt w ofercie. Kilka lat temu podobny zegarek przygotowano przy okazji premiery Range Rovera SVAutobiography Dynamic.

Nowy czasomierz zadebiutował podczas targów motoryzacyjnych w Genewie, żeby podkreślić wieloletnią współpracę obu firm. Podobnie jak SUV, wykonano go z materiałów najwyższej jakości. Kopertę o rozmiarze 42 mm wykonano z ceramizowanego aluminium i wygrawerowano tam oznaczenia specjalnej wersji. Elementy tarczy wykonano z polerowanej miedzi, a pasek powstał ze specjalnego gatunku szkockiej skóry cielęcej - ten materiał jest wykorzystywany we wnętrzu modelu Velar.

Nowy Range Rover Velar kosztuje 50 895 dolarów w podstawowej wersji, ale za dobrze wyposażony model zapłacimy nawet dwukrotność tej kwoty. Dlatego zainteresowani zakupem zegarka nie powinni narzekać na jego cenę. W końcu kosztuje zaledwie ułamek kwoty potrzebnej do nabycia samochodu. Producent wycenił luksusowy gadżet na 8700 dolarów. Są chętni?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.