Salon Genewa 2017 | McLaren 720S | Wyciek przed premierą

Przygotowania do premiery nowego McLarena były już dopięte na ostatni guzik. Tymczasem zagraniczny portal opublikował przez przypadek pierwsze zdjęcie zupełnie nowego modelu 720S

Winowajcą był serwis Bloomberg, którego redaktor przez przypadek oznaczył zdjęcie nowego modelu do publikacji. Zdjęcie po chwili zniknęło ze strony, ale przez ten czas rozeszło się po całej sieci. Dzięki temu w końcu możemy zobaczyć, jak wygląda następca modelu 650S, który zapoczątkował rodzinę Super Series.

Nowy model zbudowano w oparciu o karbonowy monokok, który zapewnia całej konstrukcji lekkość i sztywność. Nadwozie wygląda bardzo agresywnie i jest ewolucją w stosunku do poprzedniego modelu. Drzwi McLarena 720S otwierają się do góry, dzięki czemu dostęp do kabiny będzie dużo łatwiejszy.

Niewiele wiadomo na temat silnika, ale pod maską może pracować motor biturbo V8 o pojemności czterech litrów. Jak wskazuje nazwa modelu, możemy się spodziewać maksymalnej mocy 720 KM oraz 678 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Więcej oficjalnych informacji na temat nowego McLarena 720S uzyskamy już na początku przyszłego tygodnia podczas salonu motoryzacyjnego w Genewie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.