Aukcje | Używane LaFerrari w "okazyjnej" cenie

Samochody Ferrari wyglądają świetnie w różnych kolorach, ale większość klientów po długich namysłach wybiera charakterystyczny czerwony lakier. Tym razem na aukcję trafia wyjątkowe LaFerrari w kanarkowym, żółtym kolorze

Bez wątpienia lakier Rosso Corsa jest najpopularniejszym wyborem wśród klientów włoskiej stajni, mimo że wachlarz kolorów jest naprawdę bardzo szeroki. Jednym z ciekawszych kolorów jest Giallo Triplo Strato, który tłumacząc na język polski najłatwiej określić mianem "kanarkowej żółci".

Egzemplarz LaFerrari o numerze nadwozia ZFF76ZFA2F0210482 właśnie w takim kolorze pojawi się już w przyszłym tygodniu na aukcji na wyspie Amelia. Poza standardowym wyposażeniem właściciel doposażył swój wymarzony egzemplarz o opcje opiewające na kwotę 124 tys. dolarów. Znajdziemy tam m.in. dach, obudowy lusterek i lamp przeciwmgłowych oraz deskę rozdzielczą wykonane z włókna węglowego.

Prezentowany egzemplarz posiada certyfikat Ferrari potwierdzający przebieg wynoszący zaledwie 130 mil. Specjaliści szacują, że żółte LaFerrari znajdzie nowego nabywcę za kwotę w okolicach 4 mln dolarów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.