BMW M4 CS | Mamy pierwsze zdjęcia!

BMW M4 CS ma być ucywilizowaną wersją ekstremalnego M4 GTS. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia sportowego modelu

Za wyciek zdjęć odpowiada portal Bimmer Post. Na tamtejszym forum pojawiły się cztery zdjęcia BMW M4 CS z sesji zdjęciowej w Kalifornii. Ich jakość pozostawia trochę do życzenia, ale możemy zobaczyć jak będzie wyglądała nowa eMka. Do tej pory jedyne zdjęcia, jakie mieliśmy, to te w kamuflażu:

Prototyp BMW M4 CSPrototyp BMW M4 CS Tak wygląda prototyp BMW M4 CS

Co to w ogóle za samochód? BMW M4 CS ma być jeszcze mocniejszym wcieleniem M4. Przypomnijmy, zwykłe M4 ma 431 KM, a z pakietem Competition Package 444 KM. M4 CS ma się zbliżyć mocą do ekstremalnego modelu GTS. A w nim pod maską pracuje trzylitrowy, sześciocylindrowy silnik TwinPower Turbo o mocy 500 KM mocy i 600 Nm maksymalnego momentu obrotowego

Auto zapożyczy od GTS również kilka rozwiązań (nie znamy jeszcze żadnych szczegółów), ale będzie bardziej ucywilizowanym wcieleniem topowego M4. GTS stworzono głównie z myślą o torach, a CS ma lepiej sprawdzać się w codziennym życiu. Auto rozpoznamy po agresywnej stylizacji, dedykowanych felgach, ceramicznych hamulcach i wielkim karbonowym splitterze z przodu.

BMW M4 GTSBMW M4 GTS fot. BMW

Nie wiadomo kiedy BMW zaprezentuje M4 CS oficjalnie. Możliwe, że będzie to marzec i Salon Samochodowy w Genewie.

ZOBACZ TAKŻE:

BMW M760Li | Prawie jak M7

BMW M760LiBMW M760Li fot. BMW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.