Audi A3 | Czterodrzwiowe coupe
Plany Audi są bardzo ambitne. Do końca dekady marka spod znaku czterech pierścieni zamierza wprowadzić na rynek 60 nowych modeli. Wszystko wskazuje na to, że niemiecki producent wypełni wszystkie możliwe nisze, nie pozostawiając konkurencji wolnego pola.
Jedną z nowości będzie model A3 o nadwoziu czterodrzwiowego coupe. Auto powstanie na bazie kolejnej generacji modelu, która zadebiutuje już w 2019 roku. Jest to płyta podłogowa MQB, której konstrukcja jest o kilkadziesiąt kilogramów lżejsza niż rozwiązania stosowane dotychczas. Dzięki temu powiększą się rozmiary samochodu, a w środku będzie więcej miejsca dla pasażerów.
Opływowa linia nadwozia z pewnością przyciągnie klientów poszukujących niewielkiego auta o sportowym wyglądzie. Trzy lata temu Audi pokazało koncept TT Sportback, który w dużym stopniu zapowiada wygląd takiego modelu.
Audi TT Sportback Concept fot. Audi
W nowym modelu nie zabraknie najnowszych technologii produkowanych przez koncern. W kabinie będzie dostępny system Audi Virtual Cockpit (cyfrowe zegar), a pod maską czterodrzwiowego coupe pojawią się jednostki prosto z modelu A3. Niewykluczone, że producent wprowadzi wersję z silnikiem elektrycznym.
-
Test nowej Toyoty w bojowych warunkach. Górale jej nie oszczędzają. "Samej farby jest pół tony"
-
Podpisano umowę na budowę A18. Za dwa lata pojedziemy nową autostradą
-
Duży i wygodny samochód, idealny na długie wyprawy. Sprawdzamy ofertę Forda Mondeo
-
Pieszy z pierwszeństwem - decyzja zapadła. Nowe przepisy od czerwca
-
Sprawdzamy nową ofertę Toyoty. Popularne modele teraz w dobrej cenie
- Uwaga, kierowcy, na A2 czekają was utrudnienia. Nastał czas remontów
- Już ponad 40 proc. nowych samochodów w Polsce to SUV-y. Będzie ich jeszcze więcej
- Hyundai Santa Fe Plug-in Hybrid już w Polsce. Kosztuje 233 900 zł i zaskakuje wyposażeniem
- Garbate szczęście. Jak wyprodukować 21 milionów... zwyczajnych samochodów? [MOTO 2030]
- Krym. Przytomność umysłu i szybka reakcja pozwoliły uniknąć zderzenia z BMW X6 [WIDEO]
Forum
- Miernota komputerowa pyta specjalistow (42)
- Pieszy "KRÓLEM" i nie tylko... Już od czerwca 2021 (47)
- OT - Wentylacja mechaniczna z rekuperacją - warto? (18)
- Ofensywa antykuligowa (18)
- szybkość ładowania sam. el. nie jest już problemem (9)
- Ford ma problem (8)
- OT - nie miałem racji w sprawie 15latka (54)
- Uszkodzone lusterko Belgia (31)
- Posłuchali rady trypla. Dziecko walczy o życie. (50)
- Kuligi rozpoczęto. Chociaż sezon już sie kończy. (28)