Wideo | Nieudolna Gymkhana Mercedesem C63 AMG S

Czasami w odmętach internetu możemy trafić na bardzo dziwne produkcje wideo. Tym razem kierowca zupełnie nowego Mercedesa C63 AMG S postanowił pobawić się w Kena Blocka

Sceny filmu odgrywają się na dużym parkingu, prawdopodobnie tuż obok fabryki Mercedesa. Świadczą o tym numery rejestracyjne zaparkowanych pojazdów, sugerujące miasto Bremen.

Na początku nic nie zapowiada katastrofy. Na dużym parkingu zjawia się 510-konna maszyna z Affalterbach, a kierowca wykonuje kontrolowane slajdy. Kilka chwil później samochód zawraca i uderza z impetem w krawężnik. Jednak kierowca nie przejmuje się zbytnio tym zdarzeniem.

Po chwili dochodzi do kolejnej sceny z udziałem samochodu. Kierowca wprowadza samochód w lekki poślizg, ale traci nad nim panowanie. W efekcie uderza w krawężnik i wypada na pobocze. Zachodnie źródła donoszą, że kierowcą jest niejaki Jean Pierre Kraemer - niemiecki prezenter telewizyjny i celebryta mający doświadczenie w motorsporcie.

Samochód po całym zajściu nadaje się już tylko do kapitalnego remontu. Nie dowiadujemy się niestety, jaki był cel tych popisów poza zniszczeniem samochodu.

 

 

Więcej o: