Tuning | BMW X6M | Najbardziej agresywny SUV na świecie

Mieszkańcy Bliskiego Wschodu to ulubieni klienci firm tuningowych. W jednym z salonów w Abu Dabi pojawiło się BMW X6M, które zostało przerobione przez kilka czołowych firm

Nowe BMW X6M w seryjnym wydaniu wygląda nieźle. Agresywna stylistyka sprawia, że od razu mamy świadomość, jakie jest przeznaczenie tego samochodu. Jednak na Bliskim Wschodzie to nie wystarczy, żeby się wyróżnić.

Nad tym egzemplarzem pracowało kilka firm tuningowych. Z seryjnej wersji pozostały jedynie obudowy lusterek, osłona chłodnicy, czarne wloty powietrza w zderzaku, czarne wykończenie dachu. Cały pakiet aerodynamiczny dla nadwozia przygotowała firma 3D Design. W skład tego zestawu wchodzą: przedni spojler, nakładki na progi i błotniki, tylny dyfuzor i dyskretny spojler z tyłu.

Maszyna stoi na wielkich, 23-calowych felgach AC1 z kutego aluminium stworzonych przez AC Schnitzer. O walory dźwiękowe zadbali specjaliści od wydechów z Bałkanów, instalując zestaw Akrapovic Evolution. Układ wydechowy reaguje na obroty silnika i odpowiednio dostosowuje dźwięk.

Oczywiście nie mogło zabraknąć modyfikacji we wnętrzu. Kokpit, fotele i boczki drzwi obszyto skórą w ostrym, czerwonym kolorze. Niestety nie znamy ceny tego egzemplarza, ale obstawiamy, że szybko znajdzie się na niego klient.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.