18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Wybraliście miss kalendarza Inter Cars 2017 (+18)

Mieliście tydzień na głosowanie w konkursie na miss kalendarza Inter Cars 2017. Rywalizacja była zacięta. Wygrała...

Dziesięć modelek brało udział w sesji do tegorocznego kalendarza Inter Cars. Plebiscyt cieszył się dużym zainteresowaniem. Walka na podium była zacięta do ostatnich chwil głosowania. W sumie oddaliście ponad dwa tysiące głosów. Ostateczne wyniki prezentują się następująco:

Wyniki wyborów Miss Kalendarza IntercarsWyniki wyborów Miss Kalendarza Intercars Miss Intercars

Jak widzicie przypadły dwa pierwsze miejsca. Zwyciężyła Asia Kołecka wraz z Moniką Ordowską. Drugie zajęła Matylda Wielgosz, a trzecie Małgosia Suszek. Gratulujemy!!!

Za tegoroczne zdjęcia odpowiada Voyo Bąkiewicz, znakomity fotograf, z którym Inter Cars współpracuje od kilku lat. Po drugiej stronie obiektywu zobaczyliśmy najatrakcyjniejsze polskie modelki, w tym m.in. Magdalenę Perlińską (Miss Monster Energy), Matyldę Wielgosz (Playmate Roku 2016), Justynę Łukaszewską czy Asię Kołecką. Każdy miesiąc to piękna modelka i niepowtarzalna maszyna. Zdjęcia robiono w niebanalnych sceneriach. Wszystko to złożyło się na wyjątkowy klimat tegorocznego kalendarza.

Co jest motywem przewodnim edycji 2017? Wyjaśnił nam to sam Voyo Bąkiewicz:

Temat kalendarza to discover spirit, czyli duch odkrywcy. Odkrywcami są elektryzujące kobiety, zakochane w motoryzacji. Osią relacji modelki z samochodem jest fascynacja obcowania z maszyną i duchem motoryzacji. Szukaliśmy odpowiednich, kultowych samochodów, mających szlachetność, która wyznacza kanony na dziesięciolecia, a jednocześnie stanowiących odniesienie do klasyki cenionej przez światowe gwiazdy kina, kultury czy polityki. Z drugiej strony kalendarz przedstawia maszyny, odzwierciedlające potrzebę tworzenia spektakularnych konstrukcji ograniczonych tylko szaleństwem twórcy. Modelki poprowadzą przez ten świat marzeń.

Kalendarz Inter Cars wydawany jest od 2005 roku. Każda edycja to wyjątkowa koncepcja i wykonanie na najwyższym poziomie. W tym roku nakład wyniósł 30 tys. egzemplarzy. Dystrybucją zajmują się filie firmy, a kalendarze trafiają do klientów nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.