Wydanie weekendowe | Nasze podsumowanie tygodnia

Końcówka roku nie obfitowała w nowości, ale to cisza przed burzą, która rozpocznie się na początku przyszłego roku

Nowy Suzuki Swift, Volkswagen Golf R po faceliftingu i drobne zmiany w Fiacie 500X - to najbardziej spektakularne nowości mijającego tygodnia. Producenci zbierają siły przed Salonem Samochodowym w Detroit, który rozpocznie się już na początku 2017 roku. Trzymamy rękę na pulsie i o wszystkich premierach będziemy informować Was na bieżąco.

W tym tygodniu najciekawiej było na naszym, polskim podwórku. Odwiedziliśmy nowe salony Lamborghini i Bentleya w Warszawie. Wszyscy fani motoryzacji powinni zaplanować wizytę na ulicy Połczyńskiej - można tam zobaczyć prawdziwe perełki. Przygód nie trzeba jednak szukać w ekskluzywnych salonach. Wystarczy zejść do osiedlowego garażu. Przekonał się o tym Filip Chajzer, który testował hybrydowego Volkswagena Passata GTE. Co go spotkało? Koniecznie zajrzyjscie do naszego materiału, w którym znajdziecie zdjęcia najlepiej obrazujące całą sytuację. Zdjęć - i to pięknych - nie zabrakło też w nowym, polskim kalendarzu, o którym pisaliśmy w ostatni czwartek. Namiętność to najlepszy przymiotnik, który opisuje jego zawartość.

Korzystając z okazji chcemy życzyć Wam wszystkiego najlepszego w nowym roku. Jak najwięcej motoryzacyjnych premier, jak najwięcej równych dróg i realizacji wszystkich motoryzacyjnych marzeń. Szerokości i przyczepności podczas podróży na Sylwestra!

Gorąco pozdrawiamy i polecamy się na przyszłość, Redakcja moto.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.