Tuning | Porsche Cayenne w rękach Polaków

Każdy projekt wydawany w ostatnim czasie przez firmę Carlex Design robi sporo zamieszania na rynku tuningowym. W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia Porsche Cayenne przerobionego przez specjalistów od tuningu z Czechowic-Dziedzic

Polska firma robi od jakiegoś czasu zagraniczną karierę. Każdy projekt prezentowany w sieci jest szeroko komentowany przez zagraniczne portale motoryzacyjne. I tak samo jest w tym przypadku. Tym razem na warsztat trafiło wnętrze Porsche Cayenne, którego czerń rozświetlono wstawkami w kontrastującej, psychodelicznej zieleni.

Nasze pierwsze skojarzenie skierowało się ku modelowi 918 oraz hybrydowej serii, ale inspiracja specjalistów z firmy Carlex mogła przyjść również z innych źródeł. Nie zdradzają jednak, z jakich.

Faktem jest, że we wnętrzu pojawiło się sporo Alcantary oraz zielonych wstawek, m.in. klamkach, boczkach drzwi, kierownicy, ramkach głośników oraz konsoli centralnej. Nawet pasy bezpieczeństwa są w tym samym kolorze. Oczywiście nie mogło zabraknąć wstawek z włókna węglowego.

Firma Carlex nie zdradza, ile kosztowała przeróbka Cayenne, ani dokąd trafi ten egzemplarz. Pozostaje wypatrywać go na ulicach.

Czy podobają Ci się bezkompromisowe projekty Polaków z Carlex Design?
Więcej o:
Komentarze (4)
Niemiecki SUV przerobiony przez Polaków
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: CZecho ass

  Oceniono 6 razy 4

  To żółte niby zielone gó wno to ma być tuning ? to jest profanacja marki , a firma z zadupia niech tuninguje golfy hanysom bo do kupani czas .

 • Gość: ja_ty

  0

  Auto jeździ po zduńskiej woli

 • Gość: Marek Q.

  0

  Panie Błażeju a Czechowice-Dziedzice to nie są w królestwie Szwecji?;-)) Sukces tym razem artykuł bez błędów -łapka w górę

 • Gość: wertyl

  Oceniono 11 razy -1

  Typowo slowianski gust. Tandeta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX