Tuning | Porsche Cayenne w rękach Polaków

Każdy projekt wydawany w ostatnim czasie przez firmę Carlex Design robi sporo zamieszania na rynku tuningowym. W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia Porsche Cayenne przerobionego przez specjalistów od tuningu z Czechowic-Dziedzic

Polska firma robi od jakiegoś czasu zagraniczną karierę. Każdy projekt prezentowany w sieci jest szeroko komentowany przez zagraniczne portale motoryzacyjne. I tak samo jest w tym przypadku. Tym razem na warsztat trafiło wnętrze Porsche Cayenne, którego czerń rozświetlono wstawkami w kontrastującej, psychodelicznej zieleni.

Nasze pierwsze skojarzenie skierowało się ku modelowi 918 oraz hybrydowej serii, ale inspiracja specjalistów z firmy Carlex mogła przyjść również z innych źródeł. Nie zdradzają jednak, z jakich.

Faktem jest, że we wnętrzu pojawiło się sporo Alcantary oraz zielonych wstawek, m.in. klamkach, boczkach drzwi, kierownicy, ramkach głośników oraz konsoli centralnej. Nawet pasy bezpieczeństwa są w tym samym kolorze. Oczywiście nie mogło zabraknąć wstawek z włókna węglowego.

Firma Carlex nie zdradza, ile kosztowała przeróbka Cayenne, ani dokąd trafi ten egzemplarz. Pozostaje wypatrywać go na ulicach.

Czy podobają Ci się bezkompromisowe projekty Polaków z Carlex Design?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.