Nowe salony Bentleya i Lamborghini w Warszawie

Nowa lokalizacja, większa przestrzeń i ambitne plany - Porsche Inter Auto Polska otworzyło nowe salony Lamborghini i Bentleya w Warszawie
- Zakładamy, że w przyszłym roku nowy salon Lamborghini Warszawa odda w ręce klientów ponad 20 nowych samochodów. Sprzedaż Bentleya powinna być dwukrotnie wyższa, a jej połowę będzie stanowiła sprzedaż naszego nowego SUV-a - Bentaygi. Zainteresowanie tym samochodem jest ogromne - powiedział w rozmowie z moto.pl Piotr Jędrach, Dyrektor Generalny marek Bentley i Lamborghini w Polsce.

W realizacji celów ma pomóc otwarcie nowych salonów w Warszawie. Przy ul. Połczyńskiej 120b stanął nowy budynek, w którym wygospodarowano 236 m2 na przestrzeń dla Lamborghini i 357 m2 dla Bentleya. Choć oba salony mieszczą się w jednym budynku, ich wystrój i atmosfera w nich panująca są zupełnie inne. W obu klienci kupią nie tylko samochody, ale też akcesoria. Dodatkowo w nowej siedzibie mieści się też serwis obu marek.

Otwarcie nowych salonów Lamborghini i Bentleya to nie koniec sporych inwestycji Porsche Inter Auto Polska w Warszawie. W 2017 roku przy ul. Sekundowej spółka otworzy największy salon samochodów w Polsce pod nazwą Porsche Warszawa Okęcie. W kompleksie budynków znajdą miejsce marki Audi, Porsche, Volkswagen i Volkswagen Samochody Użytkowe. Dodatkowo wybudowane zostanie centrum blacharsko-lakiernicze.

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.