Tesla Motors | Czy tak będą wyglądały nowe wnętrza?

Elon Musk szykuje prawdziwą rewolucję w swoich samochodach. Tesla właśnie zatrudniła projektanta, który odpowiada za wnętrza nowych Volvo

Nie licząc dużych opóźnień i problemów z mocami produkcyjnymi, największym problemem samochodów Tesli jest ich wnętrze. Jakość wykorzystanych materiałów i ich spasowanie jest bardzo amerykańskie i odbiega od tego, co w dzisiejszych czasach uważa się za klasę premium. Również same projekty kabin w Modelu S, Modelu X oraz Modelu 3 nie zachwycają. Zwłaszcza, że auta do tanich nie należą.

Podczas pierwszej prezentacji Modelu 3, ekipa Elona Muska w ogóle nie mówiła o wnętrzu. Niedawno pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia, ale - jak podkreślają przedstawicieli marki - wciąż nie jest to ostateczny wygląd. Tak prezentuje się wstępny projekt:

Tesla Model 3Tesla Model 3 Fot. Tesla

Narzekanie na wnętrze Tesli nie jest tylko fanaberią grupki rozpieszczonych kierowców i dziennikarzy, co zauważył sam Elon Musk. Jak donosi serwis Electrec, Tesla Motors zatrudniła właśnie Andersa Bella. Do tej pory, przez osiemnaście lat, projektant pracował dla Volvo.

Anders Bell to jedna z ważniejszych osób odpowiedzialnych za projekt pięknego wnętrza nowego Volvo XC90. Projekt Szwedów spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i zaczęto go stawiać za wzór w segmencie. A pamiętajmy, że Volvo konkuruje m.in. z Audi, Mercedesem czy Lexusem. Wnętrze z SUV-a z delikatnymi zmianami przeszczepiono do pozostałych flagowych modeli producenta - S90, V90 oraz V90 Cross Country.

Czy nowy projektant sprawi, że Tesle na dobre zagoszczą w klasie premium?

Volvo S90Volvo S90 fot. Volvo

 

Czy Twoim zdaniem zatrudnienie projektanta z Volvo to dobra decyzja Elona Muska?
Więcej o:
Komentarze (2)
Tesla Motors szykuje rewolucje. Koniec z plastikiem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gościu

  Oceniono 3 razy 1

  "Jakość wykorzystanych materiałów i ich spasowanie jest bardzo amerykańskie"

  Może i do 'premium' trochę brakuje, przede wszystkim design wnętrza jest bez polotu, ale jest lepsze niż w wielu europejskich autach z którymi miałem do czynienia. Poza tym zanim redaktorzyny zacznienie uogólniać, wsiądźcie sobie do nowego Buicka, Cadillac-a i Lincolna.

 • Gość: Retro

  Oceniono 8 razy -2

  Samochody dla dzieci wychowanych na playstation

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX