Tuning | Infiniti QX80 | Po amerykańsku

Infiniti QX80 to flagowy SUV japońskiej marki. Po wizycie w kalifornijskim studiu Larte Design auto zmieniło się nie do poznania

Infiniti QX80 należy do gracza futbolu amerykańskiego, Domaty Peko. Amerykanin nie był zadowolony z wyglądu swojego SUV-a, wysłał go więc do specjalistów z Larte Design. A ci stanęli na wysokości zadania - QX80 na pewno zwróci na siebie uwagę wszystkich na ulicy.

Infiniti otrzymało bardzo agresywny bodykit z napompowanymi zderzakami i wielkimi wlotami powietrza. W zupełnie nowy grill wpisano motyw litery V. Według twórców to nawiązanie do słowa "victory", czyli zwycięstwo. Nie zabrakło też LED-owych reflektorów i nowych czarnych felg. Z tyłu pojawił się dyfuzor z czterema końcówkami wydechu.

Infiniti QX80 Larte DesignInfiniti QX80 Larte Design fot. Larte Design

Co pod maską? Seryjna V-ósemka o pojemności 5,6 litra. Potężny silnik generuje 400 KM mocy i 560 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Współpracuje z siedmiobiegowym automatem. Moc przekazywana jest na wszystkie cztery koła. Z tego co wiemy, tuner nie zdecydował się na wzmacnianie silnika.

Na oficjalnym kanale Larte Design pojawił się filmik, na którym można się SUV-owi przyjrzeć z bliska:

 
Czy podobają Ci się aż tak esktremalne projekty?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.