Pontiac Aztek i Fiat Multipla | Brzydkie kaczątka

Nie wyobrażamy sobie jakiegokolwiek rankingu najbrzydszych samochodów bez Pontiaka Azteka i Fiata Multipli. Mimo tego ktoś pokusił się o wirtualny tuning obu modeli. Zobaczcie efekty

Prezentowane na zdjęciach egzemplarze to tylko wizualizacje przygotowane przez artystę ukrywającego się pod pseudonimem Rain Prisk. Zarówno Pontiac Aztek jak i Fiat Multipla to samochody, które zajmują czołowe miejsca w rankingach na najmniej urodziwe pojazdy.

Gdyby koncerny General Motors i FCA zatrudniły kilka dobrych lat temu tego artystę, to z pewnością oba modele dużo rzadziej figurowałyby we wspomnianych wyżej rankingach.

Aztek i jego europejski odpowiednik – Multipla, otrzymały całkowicie nowy bodykit, nawiązujący stylem do samochodów wyścigowych. Dość mocno poszerzono błotniki, założono duże felgi z oponami typu slick, a wydech wypuszczono po bokach. Elementy odpowiadające za aerodynamikę przypominają trochę auta z serii DTM.

Wprawne oko z pewnością zauważy kilka smaczków zaserwowanych przez artystę. W dolnej części przednich drzwi pojawiła się naklejka nawiązująca do wizerunku Waltera White z kultowej produkcji „Breaking Bad”. Samochód ma również takie same tablice rejestracyjne, jak pojazd głównego bohatera, który poruszał się w serialu właśnie Pontiakiem Aztek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.