Ford Mustang | Specjalnie tylko dla Europy

Długo oczekiwany Mustang pojawił się w końcu w zeszłym roku w oficjalnej sprzedaży na Starym Kontynencie. Amerykański koncernpostanowił jeszcze bardziej dopieścić klientów w Europie. W ofercie pojawią się dwie specjalne wersje

Kilka dni temu podczas imprezy "Go Further" organizowanej przez Forda ogłoszono dwie specjalne wersje dla Europy. Już w styczniu w cenniku Mustanga pojawią się pozycje Black Shadow oraz Blue Edition.

Ford Mustang Black Shadow Edition będzie dostępny z silnikiem V8 5.0. Klienci będą mieli do wyboru sześciobiegową skrzynię ręczną lub automat o tej samej liczbie przełożeń. Auto będzie dostępne z jednym z czterech kolorów nadwozia: Platinum White, Tripple Yellow, Race Red oraz Grabber Blue. Auto będzie się wyróżniać czarnymi detalami, włączając w to 19-calowe felgi a nawet emblemat modelu.

Wersja Blue Edition będzie dostępna wyłącznie z lakierem Grabber Blue i została dodatkowo przyozdobiona dwoma pasami przebiegającymi przez całą długość nadwozia. Pod maską będzie dostępny silnik V8 5.0 oraz 2.3 EcoBoost.

Specjalne edycje Mustanga będą w standardzie wyposażone w system multimedialny Sync3, podgrzewane i wentylowane fotele, lepszy system audio oraz czarną tapicerkę.

W Polsce w tym roku sprzedało się około 400 egzemplarzy Mustanga.

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.