Wydanie weekendowe | Nasze podsumowanie tygodnia

W tym tygodniu dowiedzieliśmy się m.in czy będzie nas stać na nowego Ignisa, Audi Q5 czy AMG GT R

Mino to nie ceny wyżej wymienionych modeli były najważniejszą informacją mijającego tygodnia. Gwiazdą stała się druga generacja Opla Insigni. Opel poprawił błędy pierwszego modelu. Nowy jest większy, znacznie lżejszy i z dużym wnętrzem. To jeden z tych samochodów, na którego bym postawił w przyszłym roku. Do hitów sprzedażowych przyzwyczaiło nas również Porsche. Dla przykładu Macan sprzedaje się o wiele lepiej niż zakładano.

Trzeba będzie oszczędzać żeby sobie kupić nowy samochód. Podano ceny nowego Suzuki Ignis, Audi Q5 i AMG GT R. Tanio nie jest, chociaż Audi jest najtańszym modelem SUV w klasie premium. Za to może i warto zapożyczyć się na nowego AMG, którego produkcja jest limitowana. Jak widać na przykładzie Ferrari LaFerrari limitowane auta są w cenie. Za ostatni, dodatkowo wyprodukowany egzemplarz zapłacono aż 7 mln euro.

Pojawiły się nowe zdjęcia Lexusa LC. Mimo, że pojawi się na rynku latem 2017 roku w Polsce złożono już na niego 41 zamówień! Jeździliśmy już nim i za niedługo sprawdzimy czy 41 Polaków podjęło słuszną decyzję.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.