Konkurs iMoto | "Moto gadżety dla motomaniaków"

Wystarczy jeden mail z prawidłową odpowiedzią na proste pytanie, by zgarnąć motoryzacyjny gadżet idealny na Mikołajki

iMoto to internetowa platforma do zarządzania swoim samochodem. Pierwszym krokiem jest dodanie swojego pojazdu (do wyboru: nie tylko osobówki, ale też samochody dostawcze, ciężarowe oraz motocykle) i uzupełnienie jego danych. Jeżeli nasze auto znajdzie się już w systemie, to z poziomu iMoto można nim zarządzać na każdej płaszczyźnie. Przykład? Potrzebujemy nowego filtra oleju, klikamy więc na nasz samochód, wybieramy zakładkę "filtry oleju", a portal wyświetli nam tylko te odpowiednie dla naszego konkretnego modelu. Kierowca nie musi samemu sprawdzać, czy dana część będzie pasować. W iMoto wbudowane jest także forum oraz portal ogłoszeniowy z dokładną historią wystawianych samochodów, gdzie można nie tylko kupić auto, ale także jednym kliknięciem przenieść swoje z wirtualnego garażu na giełdę.

Logowanie na serwisie jest bezpłatne, a samo iMoto znajdziecie pod tym adresem.

Zasady konkursu

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: Jakimi dwoma hasłami reklamuje się iMoto?

Podpowiedzi znajdziecie w informacji, którą publikowaliśmy na moto.pl (link: iMoto).

Na maile czekamy pod adresem redakcja@moto.pl. W tytule maila wpisujcie iMoto - KONKURS, a w treści nie zapomnijcie podać adresu korespondencyjnego, na który mamy wysłać nagrody. Wygrywa pierwsze 12 osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Do wygrania są:
- 2 x głośnik Bluetooth w kształcie busa Volkswagen T1 1963 w kolorze czerwonym, dzięki któremu możesz słuchać muzyki z telefonu w bardzo dobrej jakości. Głośnik można podłączyć do MP3, MP4, notebooka, a także do komputera. Ten bus to praktyczny gadżet, który może służyć również jako ozdoba - bez przeszkód "zaparkuje" z tyłu Twojego pojazdu za oparciami lub na przednim schowku.
- 10 x czapka truckera iMoto w kolorze czarnym. Takiej czapki nie znajdziesz w żadnym innym miejscu! Czapka została zaprojektowana i precyzyjne wykonana specjalnie dla iMoto z myślą o wszystkich kierowcach, a w szczególności o fanach motoryzacji. Wysoka jakość materiałów użyta do jej produkcji i wyprofilowany twardy daszek - dają
gwarancję komfortu noszenia, a oryginalny design i gruby męski haft 3D sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy władca szosy!

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj: Regulamin konkursu iMoto.

 
Więcej o: