iMoto | Kolejny wymiar motoryzacji

iMoto to nowatorska platforma, stworzona z myślą o zarządzaniu swoim samochodem. Kupno części, wymiana oleju, szukanie porad albo wystawienie auta na sprzedaż - iMoto zbiera to wszystko w jednym miejscu

"Czwarty Wymiar Motoryzacji", "Rewolucja w świecie motoryzacji, której się nie spodziewałeś" - takimi hasłami reklamuje się iMoto. To nowa platforma, która daje możliwość zarządzania swoim samochodem.

Pierwszym krokiem jest dodanie swojego pojazdu (do wyboru: nie tylko osobówki, ale też samochody dostawcze, ciężarowe oraz motocykle) i uzupełnienie jego danych. Jeżeli nasze auto znajdzie się już w systemie, to z poziomu iMoto można nim zarządzać na każdej płaszczyźnie.

Przykład? Potrzebujemy nowego filtra oleju, klikamy więc na nasz samochód, wybieramy zakładkę "filtry oleju", a portal wyświetli nam tylko te odpowiednie dla naszego konkretnego modelu. Kierowca nie musi samemu sprawdzać, czy dana część będzie pasować. W iMoto wbudowane jest także forum oraz portal ogłoszeniowy z dokładną historią wystawianych samochodów, gdzie można nie tylko kupić auto, ale także jednym kliknięciem przenieść swoje z wirtualnego garażu na giełdę.

Jakie funkcjonalności dokładnie oferuje użytkownikom iMoto, dowiecie się z poniższego filmu:

 

Logowanie na serwisie jest bezpłatne, a samo iMoto znajdziecie pod tym adresem. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak ta usługa się rozwinie.

Więcej o:
Komentarze (22)
iMoto | Kolejny wymiar motoryzacji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lektar

  Oceniono 4 razy 4

  straszny szajs! kurde, aż ręce opadają, czy oni mają ludzi za frajerów? Dodałem dokładnie auto, model. typ silnika, wchodzę w części do mojego auta - i co mam do wyboru ? Świece i filtr!!!! A chciałem dobrać uszczelniacze zaworowe, dziękuję! Spadam, i kasuję konto - tylko skasujcie moje dane! A wiecie co ? sprawdzę was w GIODO czy usunęliście wszystkie dane! ciao !

 • J J

  Oceniono 6 razy 4

  W zasadzie mam to wszystko bez platformy internetowej.
  Auto samo informuje mnie o przeglądach, części szuka ASO, a do sprzedaży nie potrzeba mieć konta ze wszystkimi danymi jak w CEPiKu.

 • Gość: Paweł

  Oceniono 12 razy 4

  Nowy wymiar motoryzacji na poziomie klocków hamulcowych zakończył się dla mnie komunikatem:
  " Brak wyników wyszukiwania. "
  Kolejna próba:
  "Brak towarów w tej kategorii w sklepie internetowym."
  Do tego życzą sobie numer VIN, datę rejestracji, dokładne informacje o samochodzie...
  sorry ale to jest baaajka dla złodziei taka baza.
  Nie wchodzę w to.

 • Gość: as

  Oceniono 2 razy 2

  beta testerzy za darmo juz sie zarejestrowali. ja moze sprawdze za rok jak zacznie działać

 • Gość: none

  Oceniono 7 razy 1

  Co za syf...

 • Gość: Pan Samochodzik

  Oceniono 4 razy 0

  Ciekawe. Ja to jestem raczej sceptykiem, ale na pierwszy rzut oka podoba mi się.

 • Gość: Janek

  Oceniono 1 raz -1

  Janek

 • Gość: Kocham Cię Polsko

  Oceniono 6 razy -2

  Pojawiło się w internecie nowe, ciekawe, DARMOWE narzędzie/inicjatywa...hmm to świetna okazja do wylania wiadra pomyj - pomyślał Polak zasiadając przy swoim znienawidzonym biurku w swojej znienawidzonej pracy, trzymając w ręku swój "ulubiony" kubek z poranną kawą, który dostał w prezencie od swojego znienawidzonego szefa, za dobre wyniki w pracy...co za syf.

 • Gość: Daryl

  Oceniono 8 razy -2

  Ciekawy jestem czy pomysł chwyci, ale jak na razie jest efekt wow

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX