Toyota GT86 | Nowy kolor i agresywny pakiet

Nowa Toyota GT86 już niedługo pojawi się oficjalnie w Polsce. W Japonii przygotowano dla małego sportowca ciekawe pakiety

Największą nowością jest pakiet High Performance Package. Nie ma mowy o zastrzyku mocy, ale GT86 i tak staje się z nim ostrzejsze. W skład pakietu wchodzą m.in. hamulce Brembo (z obowiązkowymi wielkimi, czerwonymi zaciskami), sportowe opony i agresywniej ustawiony układ kierowniczy. Oprócz tego kilka stylistycznych dodatków - 17-calowe felgi i drobna kosmetyka.

Cena to 30 680 dolarów za wersję ze skrzynią ręczną i 31 300 dolarów z automatem. W złotówkach to odpowiednio 128 i 131 tysięcy.

Niedługo w Japonii zadebiutuje także edycja specjalna Solar Orange Limited. Wyróżnia się nowym jaskrawym pomarańczowym kolorem i czarnymi lusterkami. W środku nowa tapicerka (skóra i alcantara) z pomarańczowymi akcentami. W standardzie bogate wyposażenie - m.in. podgrzewane fotele.

I edycja specjalna, i pakiet High Performance na razie przewidziane są na rynek japoński. Producent nie wyklucza jednak, że w przyszłości trafią także do innych zakątków świata.

Więcej o: