Bugatti Veyron | Używany z nielimitowaną gwarancją

Najszybszy i najdroższy na świecie supersamochód to prawdziwa rzadkość na rynku wtórnym. Mimo tego pewna brytyjska firma ubezpieczeniowa postanowiła zaoferować dedykowaną, dożywotnią gwarancję serwisową dla Bugatti Veyron

To brzmi jak prawdziwa okazja, a trzeba mieć świadomość, że Veyron to nie tylko jeden z najszybszych i najdroższych samochodów na świecie, ale również najbardziej wymagający finansowo pod kątem serwisowania.

Brytyjska firma Warantywise postanowiła przygotować specjalną ofertę dla jednego z dealerów luksusowych aut używanych. Firma Tom Hartley posiada w swoim portfolio używane egzemplarze Bugatti Veyron. Klient, który zdecyduje się na taki pojazd będzie mógł wykupić specjalne ubezpieczenie kosztujące, bagatela, 10 tys. funtów za rok.

W ramach tej opłaty jest zawarta nielimitowana liczba roszczeń do wysokości wartości samochodu. To oznacza, że inwestując 10 tys. funtów rocznie można zgłaszać naprawy, które stanowią wielokrotność sumy rocznej składki. A wiadomo, że naprawy w najdroższym samochodzie świata nie będą należeć do najtańszych.

Ubezpieczenie obejmuje gwarancją wszystkie elementy mechaniczne i elektryczne, a także klimatyzację, uszczelki, uszczelniacze, paski napędowe, wiązki kabli i chłodnice. W ramach oferty są również wliczone naprawy wynikające z normalnego zużycia niektórych elementów, a także pomoc drogową i wynajem samochodu podobnej klasy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.