Targi 4x4 | Polacy nadal wybierają duże auta

Niedawno odbyły się w Warszawie największe targi pojazdów terenowych i uterenowionych. Na hali wystawienniczej pojawili się nie tylko producenci samochodów, ale również dostawcy wszelkiej gamy akcesoriów

Rynek samochodów z napędem 4x4 cały czas się rozwija, co potwierdza ostatnia impreza, a także opinie wystawców. Podczas OffRoad Show Poland 2016 pojawiło się wielu miłośników podróży i fanów samochodów terenowych i uterenowionych. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Jedną z nich była „Strefa podróżników” zorganizowana przez Land Cruiser Adventure Club.

– Land Cruiser Adventure Club to grupa ludzi, których łączy wspólne hobby, czyli podróżowanie samochodami terenowymi. W naszym przypadku jest to głównie Toyota Land Cruiser oraz Toyota Hilux. Tego typu miejsce to doskonała okazja, aby spotkać się z innymi klubowiczami oraz miłośnikami wypraw 4x4 i rozpocząć planowanie nowego sezonu, co w naszym przypadku oznacza między innymi organizację najważniejszej imprezy roku, czyli Toyota Offroad Festival  – mówi Michał Horodeński z Land Cruiser Adventure Club.

Po frekwencji na tegorocznej imprezie widać wyraźnie, że tematyka offroadowa rozwija się bardzo dynamicznie. To zasługa sporego sektora rynku akcesoriów i części. Swoje stoiska wystawiły również firmy przygotowujące samochody do wypraw i oferujące podzespoły pozwalające w dowolny sposób modyfikować pojazdy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.