Volkswagen Cross up! | Pseudoterenowy maluch po liftingu

Niemiecki koncern co jakiś czas próbuje wypuszczać na rynek uterenowione wersje swoich modeli. Po Passacie i Golfie przyszedł czas na najmniejszy samochód w gamie. Oto Volkswagen cross up! po face liftingu

Volkswagen odświeżył niedawno model up!, a teraz przyszedł czas żeby wersja cross up! otrzymała modyfikacje. Samochód nie cieszy się największą popularnością, przede wszystkim z powodu ceny. Podstawowa wersja kosztuje na niemieckim rynku 9850 euro, a za uterenowionego malucha trzeba zapłacić co najmniej 14 250 euro.

Wersja cross up! jest wyposażona w zawieszenie podniesione o 15 mm w stosunku do wersji "miejskiej". Całość stoi na 16-calowych kołach. Nadwozie wyposażono w dodatkowe nakładki na zderzaki i progi. Z przodu pojawiły się seryjne lampy przeciwmgielne. Na liście wyposażenia standardowego znajdziemy jeszcze relingi.

Odświeżona wersja małego Volkswagena będzie teraz dostępna w trzech nowych kolorach: savanna gold, bluberry metallic oraz coral red. W podstawowej wersji uświadczymy skórzaną tapicerkę, wstawki w kolorze nadwozia czy oświetlenie typu ambient.

Klienci będą mogli wybierać spośród trzech wersji napędowych. Podstawowy silnik 1.0 MPI oferuje 75 KM w połączeniu ze skrzynią ręczną lub zautomatyzowaną. W ofercie jest jeszcze najmocniejszy wariant 1.0 TSI o mocy 90 KM.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.