Kalendarz Inter Cars 2017 | Duch odkrywcy

Kalendarz Inter Cars przez wielu określany jest mianem "polskiego kalendarza Pirelli". Motywem przewodnim edycji 2017 jest duch odkrywcy, a odkrywczyniami oczywiście przepiękne modelki

Za zdjęcia odpowiada Voyo Bąkiewicz, znakomity fotograf, z którym Inter Cars współpracuje od kilku lat. Po drugiej stronie obiektywu zobaczymy najatrakcyjniejsze polskie modelki, w tym m.in. Magdalenę Perlińską, Miss Monster Energy, Matyldę Wielgosz, Playmate Roku 2016 polskiego Playboya, czy Monikę Ordowską, byłą Miss Warszawy. Każdy miesiąc to piękna modelka i niepowtarzalna maszyna. Zdjęcia robiono w niebanalnych sceneria. Wszystko to złożyło się na wyjątkowy klimat tegorocznego kalendarza. Pierwsze zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.

Co będzie motywem przewodnim edycji 2017? Najlepiej wyjaśni nam to sam Voyo Bąkiewicz:

Temat kalendarza to discover spirit, czyli duch odkrywcy. Odkrywcami są elektryzujące kobiety, zakochane w motoryzacji. Osią relacji modelki z samochodem jest fascynacja obcowania z maszyną i duchem motoryzacji. Szukaliśmy odpowiednich, kultowych samochodów, mających szlachetność, która wyznacza kanony na dziesięciolecia, a jednocześnie stanowiących odniesienie do klasyki cenionej przez światowe gwiazdy kina, kultury czy polityki. Z drugiej strony kalendarz przedstawia maszyny, odzwierciedlające potrzebę tworzenia spektakularnych konstrukcji ograniczonych tylko szaleństwem twórcy. Modelki poprowadzą przez ten świat marzeń. - mówi fotograf

Kalendarz Inter Cars wydawany jest od 2005 roku. Każda edycja to wyjątkowa koncepcja i wykonanie na najwyższym poziomie. W tym roku nakład wyniesie 30 000 egzemplarzy. Dystrybucją zajmą się filie firmy, a kalendarze trafią do klientów nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Kalendarz Inter Cars nazywany jest polskim kalendarzem Pirelli. Sprawdź jak edycja 2017 wypada na tle najsłynniejszego kalendarza na świecie.

Kalendarz Pirelli | 50 lat legendy (18+)

Kalendarz PirelliKalendarz Pirelli Kalendarz Pirelli

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.