Wideo | Jude Law robi happening w Lexusie RX

Japońska marka nieodłącznie kojarzy się ze światem artystów i celebrytów. Kilka dni temu w centrum Londynu pojawił się Lexus RX i Jude Law. W ramach współpracy producenta z aktorem powstał ciekawy happening relacjonowany na żywo w internecie

Znany aktor wsiadł za kółko SUV-a i odwiedził najpopularniejsze kluby w artystycznej dzielnicy Soho. Jude Law nie miał zaplanowanej trasy, decyzje podejmowali za niego internauci.

Na początek odwiedził klub kabaretowy The Box, gdzie został zaproszony na scenę. Ogłosił tam, że przez następne 45 minut oddaje swój los w ręce internautów z całego świata. Mogą oni głosować za alternatywnymi wersjami scenariusza, a po zejściu ze sceny będzie podążał za wyborem użytkowników sieci.

Jude Law miał za zadanie skompletować zespół artystów, którzy wystąpią tego wieczoru na żywo przed publicznością. Objazd zaczął od restauracji Zima, gdzie zjadł kolację z artystką, którą zaprosił do występu. Spotkał tam również mistrza kuchni i prezentera TV, Aleksieja Zimina. Później trafił do klubu jazzowego Ronniego Scotta, a w hiszpańskiej części Soho trafił na grafika Jorge Rodrigueza-Garcię.

W finale wieczoru grupa powróciła do The Box, gdzie dołączyła do nich piosenkarka – Laura Mvula. Artyści wykonali na scenie jej przebój – Overcome.

Całą akcję możecie zobaczyć poniżej.

 
Więcej o: