Nissan | Bardzo ostra Micra

Ten samochód wygląda jakby miał wchłonąć wszystko, co stanie na jego drodze. Ekipa Nissan Design Estudio z Rio de Janeiro stworzyła specjalną edycję modelu March, znanego również jako Micra

Podczas targów motoryzacyjnych w Sao Paulo pojawi się nietypowy egzemplarz Nissana March (Micra). Wersja Midnight Edition wygląda jak mały potwór z powodu nowego zderzaka z wielkimi wlotami powietrza. Pojawiły się też nakładki na progi.

Mocno poszerzony samochód zapowiada coś więcej pod maską. Niestety Nissan na razie nie ujawnia szczegółów dotyczących przeróbek silnika. Być może stylistom chodziło głównie o pokazanie możliwości tuningu tego miejskiego auta. Wrażenie robi również nietypowy, czerwony lakier nadwozia z kontrastującymi czarnymi elementami.

Samochód raczej nie wejdzie do produkcji seryjnej, ale z pewnością przyciągnie wielu widzów podczas imprezy w Brazylii. Ten model można w sumie potraktować jako pożegnanie aktualnej generacji, ponieważ na salonie w Paryżu zadebiutowała nowa generacja, która niebawem pojawi się w Europie, a następnie na kolejnych kontynentach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.