Sprzedaż w Polsce | Opel liderem

Przyzwyczailiśmy się, że najwięcej samochodów nad Wisłą sprzedaje Skoda. Ale co się stanie, kiedy weźmiemy pod uwagę tylko klientów indywidualnych? Liderem okazuje się inna marka

We wrześniu Opel sprzedał 2 765 samochodów, co jest wynikiem lepszym aż o 21% w porównaniu z wrześniem ubiegłego roku. Łącznie w okresie styczeń-wrzesień marka z Russelsheim sprzedała nad Wisłą 27 367 samochodów, o 14% więcej niż w analogicznym okresie roku 2015. Dzięki tam dobrym wynikom Opel utrzymał pozycję lidera wśród klientów indywidualnych.

Za dobre wyniki w znacznej mierze odpowiadają trzy modele:

Opel Astra - 10 595 sztuk

Opel Corsa - 5 039 sztuk

Opel Mokka - 3 276 sztuk

We wrześniu utrzymaliśmy pozycję lidera polskiego rynku wśród klientów indywidualnych. Bardzo się cieszę, że to właśnie Ci klienci doceniają nasze modele. Nie zapominamy jednak o przedsiębiorcach, specjalnie dla tej grupy klientów wprowadziliśmy atrakcyjny program finansowania. Jeszcze w październiku przedstawimy również kolejne nowości, w salonach Opla w Polsce zadebiutują nowe model: MOKKA X i Zafira. - powiedział Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland

Wspomniane przez polskiego dyrektora GM modele wejdą do sprzedaży lada chwila. Odświeżony crossover Mokka - teraz nazywający się Mokka X - został wyceniony na 72 450 złotych. Z kolei praktyczny minivan Zafira będzie kosztował minimum 81 250 złotych. Podane przez nas ceny nie uwzględniają żadnych promocji i rabatów.

Więcej o:
Komentarze (6)
Wcale nie Skoda i Volkswagen. To oni sprzedają najwięcej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: marcinglivice

  Oceniono 3 razy 1

  Jaka jest definicja klienta indywidualnego? Czy na przykład osoba prowadząca działalność gospodarczą, biorąca auto w leasingu, traktowana jest jako klient indywidualny czy korporacyjny?

 • Gość: lol

  0

  Dawac nowa Insignie w liftbacku (sedany to syf) byle szybko.

 • Gość: leszek grudzień

  Oceniono 4 razy 0

  Opel Corsa jest u nas pionierem jeżeli chodzi o samochody służbowe. Wynajmujemy je z Panek s.a. na umowie długoterminowej. Auto, które jeszcze nigdy nas nie zawiodło, jest bardzo wydajne i bezawaryjne. Warte polecenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX