Duże przeceny w salonach Mitsubishi

Październik może być dobrym miesiącem dla wszystkich, którzy interesują się zakupem nowego crossovera albo SUV-a. W salonach Mitsubishi na klientów czekają duże przeceny

Dzięki rabatowi w wysokości 11 310 złotych Mitsubishi ASX kosztuje teraz tylko 63 390 złotych. Dodatkowo, oferowany jest z promocyjnym pakietem ubezpieczeniowym PZU, którego koszt to 2,9% wartości całego samochodu.

Z myślą o właścicielach firm przygotowano specjalną ofertę dla modelu Outlander - możliwość zakupu SUV-a ze zniżką 23% od ceny cennikowej. Na klientów indywidualnych czekają trzy propozycje. W każdej rabat wynosi 5000 złotych. Jedna oferuje pakiet ubezpieczeniowy PZU 2,9%. Dwie pozostałe to promocyjne kredyty w BGZ BNP Paribas (50/50 albo 3x33%).

Mitsubishi przygotowało rabaty nie tylko z myślą o swoich dwóch najpopularniejszych modelach. Jeżeli szukacie naprawdę dużego SUV-a, to w salonie czeka Pajero z rabatem w wysokości 15 tysięcy złotych i promocyjnym pakietem ubezpieczeniowym. Z kolei dla pickupa L200 przygotowano 2 rodzaje promocyjnych kredytów w banku BGŻ BNP Paribas i pakiet ubezpieczeniowy PZU.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.