Tuning | Overfinch | Range Rover dla bankstera

Co może łączyć Manhattan i Londyn? Oprócz tego, że są finansowe stolice świata znajdujące się po obu stronach globu, to właśnie pojawiła się specjalna wersja tuningowanego Range Rovera przygotowanego przez Overfinch dla zamożnych mieszkańców tych metropolii

Marka Range Rover jest nieprzerwanie związana od lat 70. z krajobrazem miejskim Manhattanu i Londynu. Dlatego firma Overfinch postanowiła to podkreślić, budując dwie specjalne wersje Range Rovera. Zarówno wersja Manhattan jak i London bazuje na modelu Range Rover Autobiography V8 L, z przedłużonym rozstawem osi. Firma Overfinch zmieniła w każdym z nich 5500 elementów, co zajęło ponad 250 roboczogodzin w przypadku każdego z modeli.

Z zewnątrz samochód został delikatnie podrasowany. Pojawiły się takie elementy jak osłona chłodnicy wykonana z włókna węglowego, sportowy wydech, 22-calowe koła oraz oznaczenia Overfinch zamiast Range Rover na masce.

To jednak nie wszystko, ponieważ najwięcej zadziało się we wnętrzach. Modyfikacje zostały zainspirowane stylem Art-Deco. Nie zabrakło tam wysokogatunkowych skór, fornirowanego, drogiego drewna na którym znajdziemy motywy nawiązujące do każdego z miast. Kabina w tym modelu to prawdziwe dzieło sztuki.

Overfinch Range RoverOverfinch Range Rover fot. Overfinch

Na koniec pozostawiamy cenę. Specjaliści od tuningu oszacowali wartość samochodu na 249 990 funtów, co daje ponad 1,3 mln zł. Dzięki temu auto przeskoczyło Bentleya Bentayga, który do tej pory był najdroższym SUV-em dostępnym na rynku.

Więcej o:
Komentarze (14)
Luksusowy SUV za ponad milion złotych
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pcat

  Oceniono 18 razy 16

  E tam, w tej cenie wolę 25 białych fiatów 500, które rozdałbym atrakcyjnym studentkom w ramach sponsoringu. Po takiej akcji mam harem za darmo. Lepsze to niż overfinch uszyty jak dla handlarza narkotyków.

 • Gość: Luk

  Oceniono 14 razy 14

  Ale wtopa, kierownica ze złej strony

 • Gość: ADK

  Oceniono 6 razy 6

  Niestety HITa nie będzie bo to nie Skoda.

 • antoniferdynand

  Oceniono 7 razy 3

  Wewnątrz może jeszcze ujdzie ale zewnątrz wiejski tuning....

 • rattenkrieger

  Oceniono 2 razy 2

  Dosłowny cytat ze strony głównej: "Totalna przesada. SUV, który po modernizacji kosztuje." Przepraszam, czy wg. szanownego redaktora po modernizacji SUVy powinny być rozdawane za darmo?

 • kocurxtr

  Oceniono 1 raz 1

  hehe niemiaszkom z VAG nie podoba się że ktoś robi lepsze i ciekawsze auta
  najchętniej każdemu wcisnęliby skodę....

 • gucio1882

  Oceniono 1 raz 1

  Ostatnio oglądałem G-Klasę za 1,3 mln. Zdecydowanie fajnieszy jest ten Range Rover. Bardzo ładnie z tymi detalami.

 • krajidiotow

  0

  1,3 tys PLN? Średnia cena fur kupionych przez ober wariata do rozwalki na polskich drogach. Nie wyglupiajcie sie, ze przesada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX