Matt LeBlanc główną postacią w Top Gear

Za kilka tygodni rusza kolejna seria Top Gear. Stacja BBC ogłosiła, że głównym prowadzącym 24. sezonu najpopularniejszego programu motoryzacyjnego na świecie będzie Matt LeBlanc, który szerszej publiczności był znany jako Joey z "Przyjaciół"

Odkąd stację BBC opuściła wielka trójka w postaci Clarksona, Hammonda i Maya, producenci mają problem ze spadającą oglądalnością Top Gear, a także konfliktami pomiędzy prowadzącymi. Kilka pożarów udało się ugasić, a tymczasem ruszyły przygotowania do 24. sezonu motoryzacyjnego show.

W końcu udało się ustalić ostateczny skład ekipy. Po zakończeniu ostatniego sezonu z Top Gear rozstał się główny prowadzący - Chir Evans. W jego miejsce wskakuje Matt LeBlanc, który będzie wspomagany przez Sabine Schmitz, Eddie Jordan, Chris Harris oraz Rory Reid. Nie zabraknie rónież legendarnego Stiga.

BBC ogłosiło, że Matt LeBlanc podpisał kontrakt na dwa lata, a brytyjskie źródła donoszą, że aktorowi udało się wynegocjować dużo wyższy kontakt. Dotychczas zarabiał na Top Gear pół miliona funtów, a w nowym sezonie otrzyma wynagrodzenie w wysokości 2 mln funtów.

Zdjęcia do kolejnej serii ruszą już niebawem, a tymczasem Clarkson, Hammond i May przygotowują się do premiery nowego show o nazwie The Grand Tour. Program będzie emitowany w stacji Amazon Prime. Trójka eks-prezenterów Top Gear będzie odwiedzać różne zakątki świata, gdzie będą testować samochody w ekstremalnych warunkach. Pierwszy odcinek nowej serii powstał w RPA. Premiera już 18 listopada. Można podejrzewać, że nowy program bardzo szybko uzyska oglądalność podobną do "starego" Top Gear.

ZOBACZ TEŻ KSIĄŻKĘ SCENARZYSTY PROGRAMU: "Top Gear" od środka >> 

Czy Twoim zdaniem Matt Le Blanc uratuje "Top Gear"?
Więcej o:
Komentarze (11)
Matt LeBlanc główną postacią w Top Gear
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • anty-oszolom

  Oceniono 7 razy 7

  Czy Le Blanc zagrałby jak Hanks Forresta Gumpa? Albo Jak Al Pacino w "Ojcu Chrzestnym"?
  Będzie wegetujący program na poziomie "Rolnik szuka żony".

 • stach_79

  Oceniono 25 razy 7

  Nie będę oglądał! Tylko Clarkson!!

 • StarskiPL

  Oceniono 2 razy 2

  Oglądalności podobnej do starego Top Gear część nowej ekipy może z racji wieku nie doczekać...

 • radek_sziwa

  Oceniono 2 razy 0

  Hiyoudoiiinnnn...

 • Gość: eL Polako

  Oceniono 2 razy 0

  Dobrze, że rudego nie będzie... drażnił niepotrzebnie, ale jeśli ma grać Klaksona to trochę tak jakby nałożyć kondoma na banana...

 • Gość: c

  Oceniono 4 razy 0

  wykosil inna gwiazde i teraz bedzie calkiem nuda...

 • Gość: looki

  Oceniono 5 razy -3

  Niech będzie sobą, nie ma sensu kopiować i to kogo - głupka kalkasona?!

 • Gość: PLK

  Oceniono 39 razy -5

  Nowy top gear to kwintesencja lewactwa. Już w 15 sekundzie pierwszego odcinka zniszczonej serii pokazali stado ciapatych siedzących na aucie. Poczułem się obrażony i skończyłem oglądać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX