Wideo | Pijany kierowca i próba wyjazdu z garażu

Jak widać, nawet coraz ostrzejsze kary za jazdę na podwójnym gazie nie odstraszają niektórych kierowców. Od kilku dni w sieci robi furorę film, na którym możemy zobaczyć Alfa Romeo demolujące garaż

Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi nie tylko utrata prawa jazdy, ale również wysoka grzywna. Nie mówiąc już o zagrożeniu, które stwarza taki kierowca. Nie powstrzymało to pewnego mieszkańca Warszawy, który został nagrany przez kamery monitoringu.

Już w drodze do samochodu jego stan wskazywał na mocne upojenie alkoholem. Po wyjechaniu z garażu uderzył w stojące obok Infiniti. Później możemy zobaczyć, jak próbuje wyjechać z podziemnego parkingu, dewastując nie tylko swoją Alfę Romeo 159 Sportwagon, którą się porusza, ale również elementy zabudowy. Na koniec wyjeżdża z garażu, lądując na słupkach.

Internauci donoszą, że wydarzenie miało miejsce przy jednym z bloków na ulicy Włodarzewskiej w Warszawie. Na filmie widać też dokładne numery rejestracyjne samochodu. Mamy nadzieję, że ten człowiek nie wsiądzie za kółko przez długi czas.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.