Salon Paryż 2016 | Opel Cascada Supreme | Delikatny makijaż

Opel w Paryżu zaprezentuje Opla Cascadę w nowej edycji specjalnej Supreme. Zmiany nie są rewolucyjne, ale Cascada to wciąż jeden z oryginalniejszych aut na rynku

General Motors najpierw lekko odświeżyło za Oceanem Buicka, dodając do oferty nową edycję specjalną Sport Touring z nowym niebieskim lakierem i paroma delikatnymi, kosmetycznymi poprawkami. Teraz podobnego pakietu doczekała się europejska Cascada. Edycja specjalna otrzymała groźnie brzmiącą nazwę Supreme.

Do wyboru będą trzy kolory lakieru: czarny Black Meet Kettle, czerwony Pull Me Over Red oraz biały Summit. Niezależnie od wybranego koloru dach, lusterka i grill zostaną pomalowane na czarno. Z większych stylistycznych nowości warto jeszcze wspomnieć o nowych, dwukolorowych 20-calowych felgach.

W środku na ciemnej tapicerce pojawią się czerwone przeszycia, identyczne jak w koncepcyjnym Oplu GT. Do wykończenia deski rozdzielczej zostanie wykorzystany stylowo wyglądający, ale bardzo chętnie zbierający odciski palców lakier piano black. Za dodatkową opłatą kabriolet będzie można wyposażyć w wygodne skórzane fotele AGR (znamy je z nowej Astry) oraz sportową, trójramienną kierownicę.

Opel Cascada Supreme oficjalnie zadebiutuje podczas Salonu Samochodowego w Paryżu. Do sprzedaży ma wejść już w listopadzie. Na razie cennik pozostaje tajemnicą. Oprócz Cascady Supreme w Paryżu Opel zaprezentuje także gotowy do produkcji model Ampera-e. Będzie to przystępnie wyceniony elektryk o zasięgu porównywalnym z Teslą Model 3. Auto będzie europejską wersją Chevroleta Bolt EV.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.