Krychowiak i jego SUV na ulicach Paryża

Grzegorz Krychowiak to obok Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego największa gwiazda polskiej reprezentacji. Pomocnik naszej kadry i PSG niedawno sprawił sobie nowe auto

Grzegorz Krychowiak robi zawrotną karierę. Po transferze do Hiszpanii Polak stał się filarem Sevilli, zdobył z nią dwukrotnie Ligę Europy i jest zawodnikiem, bez którego trudno wyobrazić sobie naszą reprezentację. Był kluczową postacią niedawno zakończonego Euro 2016. Klasę naszego piłkarza potwierdza transfer do naszpikowanego gwiazdami i petrodolarami PSG.

Jakim samochodem jeździ nasz pomocnik? To hybrydowa Toyota RAV4. Japoński SUV to jeden z najpopularniejszych samochodów tej klasy w Polsce. Z kolei wersja Hybrid to najdynamiczniejsza wersja lubianego SUV-a. Na pokładzie współpracują ze sobą silniki elektryczne oraz benzynowy motor o pojemności 2,5 litra. Łączna moc układu to aż 197 KM. Dzięki takiej mocy duży SUV nie ma najmniejszych problemów z dynamiczną jazdą - RAV4 Hybrid osiąga pierwszą setkę w 8,3 sekundy. Za stabilność i dobre prowadzenie odpowiada napęd na 4 koła E-Four z silnikiem elektrycznym na tylnej osi. Bardzo mocną stroną hybrydy Toyoty jest również spalanie. Apetyt niemal 200-konnego RAV4 to zaledwie 5,1 litra benzyny na 100 km.

Ceny hybrydowego SUV-a startują w Polsce od 134 900 złotych.

Po transferze z Sevilli do PSG Grzegorz Krychowiak zabrał nowe auto do Paryża:

"RAV4 ma ładną sportową linię, mimo że jest SUV-em. Jest przede wszystkim samochodem bezpiecznym, naszpikowanym technologią. A technologia pomaga w codziennym użytkowaniu, szczególnie jeżeli się mieszka w takim miejscu jak Paryż. Hybryda w mieście jest bardzo komfortowa. Automatyczna skrzynia biegów, cisza i spokój. Poza tym jest ekonomiczna, a kiedy trzeba to również dynamiczna." - chwali Toyotę piłkarz"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.