Ram 1500 | Nocny drapieżnik

FCA postanowiło lekko podrasować swojego pickupa. Z pakietem Night Package Ram 1500 nabrał wyjątkowego charakteru

Night Package to delikatny pakiet stylistyczny dla Rama 1500. Gwoździem programu są tu przyciemnienia i czerń. Czarny jest grill, 20-calowe felgi, plakietki czy progi. Przyciemniono reflektory, tak z przodu, jak i z tyłu. Amerykanie bardzo lubią takie "nocne" dodatki. Przykładowo, General Motors również oferuje podobne pakiety - w Chevroletach takie edycje specjalne noszą nazwę nie Night, a Midnight. Tutaj możecie przeczytać o Chevrolecie Colorado Midnight Edition.

Wracając do Rama, Night Package dostępny jest z kilkoma różnymi kolorami nadwozia. Na zdjęciach widzimy jaskrawy czerwony Flamer Red. Kierowca może jeszcze wybrać srebrny Bright Silver Metallic, biały Bright White, ciemny Granite Crystal Metallic oraz coś dla miłośników czerni, lakier Brilliant Black. Night Package dostępny jest dla wszystkich wersji pickupa (kabiny: Regular, Quad oraz Crew). Wnętrze 1500 pozostaje bez zmian.

Co pod maską? Do wyboru dwa potężne silniki. Pierwszy to V-szóstka o pojemności 3,6 litra, 305 KM mocy i 365 Nm maksymalnego momentu. Półkę wyżej znajdziemy jednostkę 5.7 V8 o 395 KM mocy i 555 Nm momentu. Oba silniki parowane są z 8-stopniowym automatem. Moc przekazywana jest albo na koła tylnej, albo obu osi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.