Porsche Panamera | Odwaga. To, co wyróżnia zwycięzców

Nowe Porsche Panamera narobiło sporego zamieszania. Porsche Polska ściągnęło jeden egzemplarz nad Wisłę i po kryjomu, pod osłoną nocy nakręciło świetną reklamę. W rolach głównych Panamera i Jimek

Linie i proporcje zostały, jednak dopiero przy drugim spojrzeniu widać, że różnice są spore. Chociażby z tyłu. Nowa Panamera kończy się ściętą linią w stylu rasowego coupe. Zaokrąglony tył karoserii pomiędzy szybą a zderzakiem to przeszłość. Całość wygląda teraz o niebo lepiej. Od przodu zmieniło się zdecydowanie mniej. Druga generacja Panamery wyposażona będzie seryjnie w światła typu LED (w opcji Matrix-LED). Wszystkie zewnętrzne elementy karoserii w całości zbudowane zostały z aluminium, a elementy nośne ze stali.

Szczegółom technicznym przyjrzeliśmy się w tym materiale. Dzisiaj weźmiemy pod lupę świetną reklamę, jaką przygotowało Porsche Polska.

Więcej o:
Komentarze (9)
Porsche Panamera | Odwaga. To, co wyróżnia zwycięzców
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: CL

  Oceniono 7 razy 7

  zgrabniejszy niż jego poprzednik, bardzo fajnie.

  Śmieszne jak parę lat temu wszyscy psioczyli na ten model "że nie wypada, bo Porsche", tak samo wcześniej na SUVa a teraz spokój, samochody się przyjęły i już nie ma takiego problemu.

 • Gość: polonez 1500x

  Oceniono 4 razy 2

  Widziałem dzisiaj tego artystę w czarnej panamerze sprzed FL, stary nie jestem, biedny też nie, lubie go ale ni ch...a, nie pasuje mu ten samochód. Zresztą mało komu pasuje.

 • hunkyyankee

  Oceniono 3 razy 1

  reklama - odwaga, bo ma zapuszczone długie kudły, z kokiem jak Adele. Bravo.

 • antoniferdynand

  Oceniono 1 raz -1

  Szczerze to ta reklama przed reklama była fajniejsza przynajmniej w moim przypadku bodajże Nike - ile średnio żyje człowiek.

 • Gość: VW fan

  Oceniono 3 razy -1

  Odwaga...dokładnie, nie każdy producent jest odważny aby oszukiwać ludzi i niszczyć środowisko...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX