Galeria | Ferrari Corsa Baltica 2016

Ferrari Corsa Baltica to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników włoskiej motoryzacji. Tegoroczna edycja obejmowała rajd na wzór Mille Migilia oraz prezentację nowego modelu z Maranello, GTC4 Lusso

Ferrari LaFerrari Spider | 963 KM bez dachu

Pod koniec lipca Ferrari zorganizowało kolejną, czwartą już, edycję słynnego rajdu Corsa Baltica. Kawalkada ruszyła z Katowic (z siedziby marki) i obrała kurs na Sopot. Po drodze na uczestników czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Jedną z najciekawszych była rywalizacja na wzór historycznego Mille Miglia. Ferrari zmierzyły się na pięknych mazurskich drogach. Zwyciężyła ekipa z Californii T.

Podczas Ferrari Corsa Baltica 2016 można było zobaczyć wiele wspaniałych modeli rodem z Maranello. My wymienimy tylko: F12 TDF, 458 Speciale Aperta, California T HS, 488 GTB, 488 Spider, 458 Italia, 458 Spider, Dino czy kultową Daytonę. Zdjęcia z imprezy znajdziecie w NASZEJ GALERII .

Jeżeli przeoczyliście tegoroczną edycję, to już rezerwujcie czas na przyszły rok. W 2017 r. Ferrari przygotowuje się bowiem na huczne obchody 70-lecia marki. Corsa Baltica 2017 będzie ich częścią - możemy się więc spodziewać czegoś naprawdę wyjątkowego.

ZOBACZ TAKŻE:

Ferrari GTC4 Lusso | Następca FF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.