Rolls-Royce | Od zmierzchu do świtu

Podczas ekskluzywnej prezentacji we włoskim Porto Cervo Rolls-Royce zaprezentował dwa wyjątkowe modele w limitowanej serii ?od zmierzchu do świtu?

Rolls-Royce 103EX | Rolls świętuje urodziny BMW

Rolls-Royce zorganizował prezentację dwóch specjalnych modelu w Summer Studio, znajdującym się na słonecznej Sardynii. Pokazano tam dwa samochody w specjalnej wersji, które z pewnością znajdą nabywców, wśród urlopujących tam bogatych klientów.

"Zmierzch" jest reprezentowany przez model Wraith. Luksusowe coupe wykończono w dwóch odcieniach srebra, które odzwierciedla przyciemniające się światło dzienne. Delikatny, purpurowy akcent zdradza stylistykę wnętrza. Skóry w charakterystycznym kolorze połączono z niebieskimi i szarymi odcieniami. Niektóre z elementów tapicerki wykonano ze strusich skór.

Tymczasem "Świt" to Rolls-Royce Dawn, czyli kabriolet w kolorze szmaragdu i koloru muszli. Wewnątrz znajdziemy zielone skóry oraz forniry z drewna tekowego, którym wykończono podłogę bagażnika. Na pokrywie ekranu nawigacji w obu modelach pojawiło się godło Porto Cervo wykonane ze szmaragdowych kamieni oraz masy perłowej. Całość otoczono białym złotem.

Twórcy samochodu podkreślają, że każdy z tych specjalnych modeli powstał tylko w jednym egzemplarzu i odzwierciedlają one atmosferę jednej z najbardziej ekskluzywnych enklaw na świecie, czyli Porto Cervo. Do końca lata auta będą wystawione na ekspozycji, a następnie trafią pod młotek. Zakładamy, że wystarczy kilka minut od rozpoczęcia aukcji żeby znalazły nowego właściciela.

ZOBACZ TAKŻE:

Rolls-Royce Phantom | Czas na nową generację

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.