Wideo | Bugatti Veyron | 13-latek i 320 km/h na liczniku

Zwykle gdy słyszymy historie o tym, że kilkunastolatek pożycza samochód od ojca bez jego wiedzy, kończy się to w niezbyt wesoły sposób. Tym razem 13-letni chłopiec postanowił zrobić ojcu ?prezent? na urodziny

Cristiano Ronaldo kupuje sobie prezent

Pewien 13-latek z USA postanowił zrobić nietypowy prezent na urodziny dla swojego ojca. Pożyczył od niego Bugatti Veyron i postanowił przejechać się z prędkością przekraczającą 320 km/h. Co więcej, stwierdził, że mógłby pojechać jeszcze szybciej i ma nadzieję, że będzie miał okazje wypróbować samochód bardziej ekstremalnie.

Jak się później okazało, chłopak ma całkiem niezłe doświadczenie za kółkiem supersamochodów. Szczególnie, że ojciec jest kolekcjonerem takich aut i dla niego to chleb powszedni.

Młodzieniec już wcześniej miał okazję się zmierzyć z ojcem w wyścigu na ćwierć mili, w którym startował Porsche 918 Spyder, a jego ojciec Fordem GT.

Dla tych, którzy zastanawiają się nad tematem podłoża finansowego, rozwiewamy wątpliwości. Ojciec Stevena, Armik Aghakhani prowadzi w Beverly Hills firmę consultingową w zakresie podatków. Jak widać na załączonym filmie, interes kręci się całkiem nieźle.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Tak mogło wyglądać Bugatti Chiron

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.